Menu Zamknij

Polska Kuchnia

Dieta POLSKA KUCHNIA

Polska Kuchnia – kto z nas nie myśli czasami o schabowym lub kotletach mielonych z ziemniakami i buraczkami?

O tak… my też nie mogliśmy doczekać się tych posiłków w pudełku a najbardziej niecierpliwił się nasz kucharz, którego specjalnością jest kuchnia polska.

Dieta dostępna w wariantach 1200, 1500 oraz 2000 kcal.

Catering pudełkowy bardzo ułatwia codzienne życie i pomaga zadbać o zdrowie. Bardzo cenią go szczególnie te osoby, które potrzebują zredukować wagę ciała. Samodzielne stosowanie restrykcyjnych diet bardzo często nie przynosi rezultatu a odchudzanie z cateringiem jest dużo przyjemniejsze

Polska Kuchnia - dieta cateringowa FIT SZAMKA Warszawa

Autentyczne smaki polskiej kuchni

Polska kuchnia to smaczny i zdrowy sposób na cieszenie się ulubionymi potrawami. Oferujemy dietę cateringową opartą na tradycyjnych przepisach, z uwzględnieniem klasycznych smaków w zdrowszej odsłonie, która jednocześnie pozwoli nam dbać o zdrowie i formę. Są to autentyczne smaki polskiej kuchni, potrawy takie jak bigos, pierogi, gołąbki czy kotlet schabowy i to wszystko przy zachowaniu równowagi kalorycznej i odpowiednich proporcji składników.

Powody, dla których warto sięgać po catering dietetyczny

Catering dietetyczny to usługa gastronomiczna, dzięki której można zrezygnować z osobistego przygotowywania posiłków. Projektowaniem diet pudełkowych zajmują się najlepsi specjaliści dietetycy. Daje to pewność, że każdy klient otrzymuje posiłki odpowiednio dobrane do jego potrzeb.

Pod nazwą diety pudełkowe należy rozumieć ofertę całodziennych posiłków projektowanych przez dietetyków, które dostarczane są na wybrany adres. Takie diety powstają w specjalnych zakładach produkcyjnych, gdzie stosuje się nowoczesne technologie w zakresie przygotowywania posiłków, ich pakowania i przechowywania.

Tym, co wyróżnia firmy cateringowe jest fakt, że stosują one tylko i wyłącznie produkty oraz surowce o najwyższej jakości, które pochodzą od lokalnych i sprawdzonych dostawców a także równie starannie dobierane są metody obróbki cieplnej. Dlatego firmy cateringowe nie stosują smażenia, by zamiast tego podawać dania, które są pieczone, duszone lub grillowane. Każdy jadłospis układany jest przez wykwalifikowanego dietetyka.

To właśnie fachowcy od żywienia przeliczają kalorie i dobierają przepisy zgodne z założeniami danej diety, dbają oni o to, by dania były różnorodne i zawierały prozdrowotne produkty.  

Jak mogę wybrać najlepsze opcje dla siebie?

Każda firma cateringowa dzieli ofertę na plany żywieniowe, które mają po kilka wariantów kalorycznych. Najczęściej w ofercie występuje: dieta odchudzająca, dieta bezmięsna, dieta oczyszczająca czy dieta sportowa.

Tworzy się także specjalne plany dla osób z problemami zdrowotnymi. Przykładem może być dieta bez glutenu albo dieta bez nabiału. Aby ułatwić wybór firmy cateringowe umieszczają na swoich stronach specjalne ankiety i kalkulatory, dzięki którym łatwiej jest wybrać opcję idealną dla siebie.

W tym zakresie pomocny może być także dietetyk, który udzieli telefonicznej konsultacji. Na klientów czeka także cały szereg udogodnień takich jak podgląd menu na dany tydzień czy możliwość zamieniania posiłków.

Firmy cateringowe mają też specjalne programy lojanościowe, dzięki którym diety mogą być jeszcze tańsze. Można otrzymywać punkty za ocenę dań czy zapraszanie znajomych. Zwykle są też specjalne zniżki w przypadku składania zamówień na dłuższy czas.

Poznaj opinie Naszych Klientów

Bartłomiej Reszka
Bartłomiej Reszka
2024-05-11
FitSzamka jest ze mną już od dwóch lat i jest to najlepszy catering z jakiego korzystałem. Udowadnia że pełnowartościowe jedzenie nie musi być nudne i bez smaku. Zdecydowanie polecam!
Aleksandra Miklas-Krawiecka
Aleksandra Miklas-Krawiecka
2024-05-10
Polecam, smaczna dieta wege, świeże produkty, dobra cena:)
Zuza Zapaśnik
Zuza Zapaśnik
2024-05-10
Super katering
Karolina Filipek
Karolina Filipek
2024-05-10
Osobiście od dłuższego czasu korzystam z cateringu i jestem bardzo zadowolona. Dobrze doprawione i zbilansowane posiłki ☺️
Przemysław Włodkowski
Przemysław Włodkowski
2024-05-10
Bardzo dobre jedzonko ;) nigdy nie miałem problemu z dostawą polecam wszystkim
Patryk Jarzębkowski
Patryk Jarzębkowski
2024-05-10
Z czystym sumieniem polecam!!!????
Anastasiia Boiko
Anastasiia Boiko
2023-11-12
Найкращий катерінг, який мені доводилось пробувати. Досить важко було знайти щось смачне, корисне і при цьому з різноманітним меню. Для мене Fit Szamka це справжня знахідка. Оскільки вся їжа дуже смачна і різноманітна . Моя улюблена дієта для дівчин. Підходить мені на 100% . Ціна і якість на вищому рівні . Користаюсь 2 місяці і дуже задоволена . Раджу з цілого серца .
Katarzyna Kowalik
Katarzyna Kowalik
2023-08-13
Najlepszy catering dietetyczny jaki do tej pory zamawiałam <3 korzystam od półtora roku i nie zawiodłam się ani na jakości posiłków, ani na jakości dostawy :) polecam!